pripája sa...

SW ENGINEER - práce na zajímavých projektech, uvítáme také absolventy

Lokalita Česká republika
Sektor
Typ Práce Trvalý pracovný pomer
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kyčerka Ondřej
Ref. Č. 24165

Popis Práce

Jsi absolvent, ale můžeš se pochlubit prací na zajímavých projektech? Umíš programovat a láká Tě vize být u zrodu něčeho velkého? Možná že už máš nějakou praxi v programování a nejsi žádný benjamínek, máš rád další výzvy a chceš být náležitě za svůj výkon oceněn? Ať tak či tak, dveře máme otevřeny pro všechny pohodáře a nadšence se zkušenostmi a zájmem o programování a zájmem o práci ve velmi atraktivní společnosti.
Pošli nám své CV a dozvíš se daleko více!!!

Náplň práce:

  • vývoj modulů pro vývojové prostředí
  • vývoj prostřední pro vizuální programování
  • vývoj cloudových služeb

Požiadavky

  • VŠ vzdělání v oboru Informatika, Elektro
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost v oblasti programování se zaměřením na: C/C++ nebo Java aplikace a knihovny
  • znalost webových technologií se znalostí JavaScript, CSS, PHP, .NET,

ASM programování a testování SW
  • znalost LINUX
  • znalosti v oblasti algoritmů
  • znalost ARM/Neon je výhodou
  • flexibilita, ochota cestovat

Benefity

  • atraktivní platové ohodnocení
  • pomoc při řešení bytové otázky (příspěvek na bydlení)
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na dojíždění
  • využití sportovních zařízení
  • jazykové kurzy na pracovišti
  • široká škála podnikových benefitů a bonusů

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

Engineering | IT a telekomunikace | Elektronika | Inžinier | Programátor | Vývoj | SW | SW architect