pripája sa...

SW ARCHITEKT pre oblasť MEDICÍNY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 800 - 3 500 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Synovcová Daniela
Ref. Č. 1-10-29809

Máš skúsenosti z developmentu (.NET/TypeScript) a chcel by si pracovať ako SW ARCHITEKT a vyvíjať aplikácie pre MEDICÍNU?
Maj na starosti projekty, ktorých výsledkom je zefektívnenie medicínskych prístrojov po celom svete!

Tvojou náplňou práce bude:

  • navrhovanie SW architektúry (aplikácie v prostredí .NET / Typescript)
  • analýza projektových požiadaviek
  • mentoring projektových tímov vo všetkých technických aspektoch
  • vykonávanie technickej koordinácie prostredníctvom pravidelných stretnutí
  • práca v SCRUM tíme

Požiadavky

Požiadavky:
  • 3-ročné skúsenosti ako SW ARCHITEKT
  • skúsenosti s vývojom SW v programovacích jazykoch, ako je TypeScript, C #/ .NET alebo iné
  • skúsenosť práce v SCRUM tíme
  • znalosť UML a iných modelovacích metód
  • skúsenosť s MS Azure , Micro Services a UI/UX sú výhodou
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2) (písomnou aj ústnou formou)
  • organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti

Benefity

  • dni plateného voľna navyše
  • sick days
  • finančné bonusy
  • príspevok na šport a kultúru

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Architekt | .NET | C# | SW architect