pripája sa...

Svářeč kovů - příspěvek na ubytování 2 500 Kč/měs, mzda 21 000 - 27 000 Kč/měs

Lokalita Česká republika
Sektor
Typ Práce Trvalý pracovný pomer
Platové ohodnotenie 21 000 - 27 000 Kč/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Jaroslav Lenoch
Ref. Č. 21696

Popis Práce

Pokud máte zájem pracovat pro stabilní rozvíjející se společnost, pak je naše nabídka určena právě VÁM!

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici SVÁŘEČ.

Náplň práce:

  • svařování ocelových konstrukcí
  • obsluha jednoduchých strojů a strojních zařízení a při tepelném zpracování
  • výroba jednotlivých dílců ocelových konstrukcí

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

Požiadavky

  • svářečský průkaz CO2
  • praxe v oboru v oboru výhodou, NIKOLIV podmínkou
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • ochota pracovat na směny

Benefity

  • příplatky nad rámec zákona - za směnnost 9 Kč odpolední, přesčasy 30%, víkendy 12%
  • měsíční osobní ohodnocení dle výkonu práce
  • možnost příspěvku na ubytování ve výši 2500,-
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování dotované zaměstnavatelem
  • podmínky srovnatelné s kmenovými zaměstnanci

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.cz

Výroba a prevádzka | Výroba | Zvárač |