pripája sa...

SUPPORT ENGINEER PRE METEOROLÓGIU

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 100 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-31838

Príležitosť pre skúsených Linux inžinierov/aplikačných inžinierov v spoločnosti, ktorá vytvára svoj vlastný meteorologický sotvér na medzinárodnej úrovni.

Náplň práce:

  • poskytovanie vzdialenej podpory aplikácií na 2./3. úrovni pre zahraničných zákazníkov
  • administrácia aplikácií
  • určenie hlavnej príčiny problému a vykonanie nápravných opatrení, navrhovanie riešenia
  • podieľanie sa na nových projektoch pri nasadení, inštalácií aplikácie a školení zákazníka
  • aktívna spolupráca s vývojármi
  • vzdialená aktualizácia SW, spolupráca pri nasadzovaní upgradov
  • správa Linux systémov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:

  • pokročilá skúsenosť s Linux platformou
  • skúsenosť s incident&change managementom
  • aktívna angličtina na pokročilej úrovni

Benefity

  • finančné bonusy a prémie (aj na mesačnej báze)
  • flexibilný pracovný čas (10-15)
  • home-office

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Administrátor / správce | Aplikačný | 2. linia | 3. linia | Linux | IS Support