pripája sa...

SUPPLY CHAIN SPECIALIST

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-29546

Ak by si chcel pracovať v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí a zároveň ťa zaujíma oblasť logistiky, pošli nám svoje CV !

Náplňou práce je:

  • Spracovanie veľkých objednávok
  • Zpovednosť za objednávkový proces
  • Práca s logistickými dátami v internom systéme
  • Analýza dát a príprava reportov
  • Práca s interným hotline mailboxom
  • Aktívna spolupráca s obchodným oddelením a administratívna podpora

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Pracovné skúsenosti v administratíve
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v oblasti logistiky veľkou VÝHODOU
  • VŠ vzdelanie
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
  • Aktívna znalosť MS Excel (kontingenčná tabuľka, vzorce, filtre)
  • Schopnosť a ochota pracovať v tíme
  • Analytické myslenie
  • Orientácia na detail

Benefity

Spoločnosť ponúka tieto benefity:
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť home office po dohode s nadriadeným
  • Stravné lístky plnephradené zamestnávateľom
  • Zvýhodnený vstup do fitness centra - priamo v budove zamestnávateľa
  • Využívanie kaviarne - priamo v budove zamestnávateľa
  • Teambuildingové aktivity

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Business Support Center | Logistika | Logista | Analytik | Absolvent | Administration