pripája sa...

SUPPLIER QUALITY ENGINEER

Lokalita Trenčianský kraj
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 21165

Medzinárodná spoločnosť so zastúpením po celom svete hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu INŽINIER KVALITY.

Náplň práce:

  • Priama komunikácia s dodaváteľom
  • Riadenie kontroly vstupného materiálu
  • Definovanie kritérií pre samotné uvoľňovanie vstupného materiálu do procesu výroby
  • Vykonávať kontroly výrobného procesu u dodávateľa a audity SMK u dodávateľa
  • Hodnotenie a výber dodávateľov z kvalitatívneho hľadiska
  • Sledovanie dodržiavania časových plánov APQP a akčných plánov zlepšovania dodávateľov, kontrola techniickej dokumentácie
  • Zabezpečovať vysporiadanie nezhodného vstupného materiálu a fyzické ako aj finančné vysporiadanie nezhôd + stavu v informačnom systéme
  • Analyza chýb v procese výroby a prijímanie nápravnych opatrení
  • Komunikácia s ostatnými oddeleniami a reportovanie stavu manažérovi kvality

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Prax na pozícii v dodávateľskej kvalite (automotive) - 2 roky
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka
  • Technické myslenie
  • Schopnosť pracovať pod stresom
  • Skúsenosti s výkonom auditov
  • Schopnosť čítať technickú dokumentáciu
  • Znalosť nástrojov kvality (PPAP, APQP, FMEA, SPC, MSA, Control plan, 8D)

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Manažér | Procesný inžinier | 8D | 5S | APQP | ISO | ISO/TS 16949 | Automobilový priemysel | Mechanický | Montáž | PPAP | FMEA | SPC | Kvalita | Výroba |