pripája sa...

SUPERVÍZOR VÝROBY - POPRAD

Lokalita Poprad
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 800 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Záhumenská Zuzana
Ref. Č. 3-21-29832

Máte skúsenosti s vedením tímu vo výrobnej spoločnosti? V tom prípade hľadáme práve Vás!

Náplňou Vašej práce bude:

  • koordinovanie tímu zamestnancov s cieľom zabezpečiť plynulý chod výroby a splnenie výrobného plánu (kvalita/kvantita)
  • implementácia nápravných opatrení za účelom dosiahnutia stanovených cieľov
  • príprava rozpočtu prevádzky oddelenia
  • zabezpečenie efektívnosti nákladov výroby
  • spolupráca s ostanými oddeleniami spoločnosti
  • implementácia optimalizácie do výrobných procesov
  • zodpovednosť za dodržiavanie platných štandardov BOZP na pracovisku
  • školenie a vedenie zamestnancov

Požiadavky

  • VŠ technické zameranie (vzdelanie I. alebo II. stupňa)
  • skúsenosti s vedením min.3 roky vo výrobnej spoločnosti
  • aktívna znalosť anglického jazyka - PODMIENKA
  • znalosť výrobných procesov vyrábajúcich spotrebný tovar
  • schopnosť motivovať a viesť zamestnancov
  • preukázateľná zručnosť zvládať viac projektov, stanovenie priorít
  • dobrá znalosť Microsoft Excel/Word
  • SAP - výhoda
  • výborné organizačné zručnosti
  • prirodzený leader
  • technické myslenie
  • ochota vzdelávať sa
  • precíznosť

Benefity

  • zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • kompenzácia cestovných nákladov
  • možnosť profesijného rastu
  • ročné odmeny pri plnení plánu
  • zľava na firemné výrobky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Supervízor | Vedúci | Výroba | Associate producer