pripája sa...

SUPERVÍZOR VÝROBY

Lokalita Nové Mesto nad Váhom
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-27472

Pre nášho klienta, medzinárodnú strojársku spoločnosť obsadzujeme pozíciu SUPERVÍZORA VÝROBY.

Vašou náplňou práce bude:

  • plánovanie výroby
  • zabezpečenie plynulého chodu výroby
  • dodržiavanie efektivity a produktivity výrobných liniek
  • koordinácia výroby
  • vypracovanie príslušných inštrukcií výrobných liniek najmä v oblasti pracovných postupov a kontrolnej činnosti
  • vedenie tímu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • znalosť technológie výroby a technickej dokumentácie
  • skúsenosť vo výrobnej spoločnosti (strojársky priemysel preferencia)
  • znalosť noriem ISO 9001, ISO/TS 16949
  • znalosť nástrojov SPC, MSA, FMEA, 8D, PPAP
  • skúsenosti s riadiacim systémom výroby
  • riadiace schopnosti
  • manuálna zručnosť

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Vedúci | Supervízor | Audit | FMEA | ISO | Plánovanie | PPAP | 8D | SPC | Manufacturing supervisor