pripája sa...

Supervízor účtovníckeho tímu

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 200 EUR
Publikované 2 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-11-30389

Máte už skúsenosti s účtovaním, radi by ste sa posunuli, motivovali a viedli svojich kolegov? Táto tím líderská pozícia môže byť práve pre Vás!

Náplň práce:

  • Vedenie účtovníckeho tímu pozostávajúceho z 13 ľudí
  • Organizácia pracovnej náplne a určovanie priorít pre tím
  • Sledovanie výsledkov a zabezpečovanie bezproblémového chodu oddelenia
  • Kontrola a zodpovednosť za včasné a presné finančné výsledky
  • Motivácia a rozvoj členov tímu
  • Vytváranie reportov a ich následná prezentácia manažmentu

Požiadavky

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti financií/business administration alebo 3 ročná skúsenosť z oblasti financií alebo účtovníctva
  • 3 ročná skúsenosť ako účtovník došlých faktúr alebo komplexný účtovník
  • 1,5 ročná skúsenosť s vedením tímu minimálne 6 ľudí
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni- komunikácia v angličtine s managementom, prezentácie výsledkov v anglickom jazyku
  • Užívateľská úroveň balíku MS Office- Word, PowerPoint, Excel

Spoločnosť ponúka nnožstvo zaujímavých benefitov, ktoré budú komunikované na osobnom pohovore.

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Vedúci tímu | ACCA | Centrá zdieľaných služieb | Bookkeeper, accountant