pripája sa...

SUPERVÍZOR - ODDELENIE LOGISTIKY

Lokalita Prešov
Publikované 9 mesiacmi
Kontakt Záhumenská Zuzana
Ref. Č. 3-30-29194

Ponúkame skvelú príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom prostredí úspešnej výrobnej spoločnosti.
Hľadáme uchádzača s praxou na pozíciu SUPERVÍZOR- ODDELENIE LOGISTIKY.

Hlavná náplň práce:

  • koordinácia aktivít na zverenom úseku logistiky a expedície vo výrobnej spoločnosti
  • zodpovednosť za plnenie stanovených cieľov
  • vedenie, kontrola a motivácia podriadených zamestnancov
  • optimalizovanie procesov logistiky a dopravy
  • komunikácia s internými/externými zákazníkmi a prepravcami
  • spracovanie objednávok
  • zodpovednosť za dodržiavanie BOZP štandardov pri práci

Požiadavky

  • VŠ/SŠ ekonomické, technické zameranie
  • skúsenosti na vedúcej pozícii v oblasti logistiky min.3 roky
  • znalosť výrobných procesov výhodou
  • aktívna znalosť nemeckého jazyka PODMIENKOU (min.B2)
  • znalosť systému ABRA výhodou
  • orientácia na ciele a zákazníka
  • výborné organizačné schopnosti
  • vysoká miera flexibility
  • odolnosť voči stresu
  • zodpovednosť
  • samostatnosť

Benefity

  • služobné auto aj na súkromné účely
  • zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • profesijný rast

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár alebo nám pošlite Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Výroba a prevádzka | Logistika | Vedúci | Manažér | Supervízor | Preprava | Logistician