pripája sa...

ŠTUDENTSKÁ PODPORA NÁKUPU

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 - 5 EUR/hod.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24426

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • Evidencia a príprava objednávok v internom systéme spoločnosti
  • Komunikácia s dodávateľmi služieb
  • Komunikácia s internými i externými klientmi
  • Kooperácia s oddeleniami v rámci spoločnosti (HR tím, Office manažment)

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Pokročilá znalosť balíčka MS Office
  • Tímový hráč

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, ako i zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Pracovník technickej podpory | Nákupca | Purchaser