pripája sa...

STÁŽUJ V SARIO!

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Haľamová Dagmara
Ref. Č. 21701

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) ponúka možnosť neplatenej stáže pre študentov VŠ. Aplikuj svoje vedomosti a zručnosti a získaj prestížnu pracovnú skúsenosť v rôznych oblastiach rozvoja štátnej podpory, investícií a exportu.

NÁPLŇ STÁŽE:

  • Podpora pri príprave analýz
  • Nábory podnikateľov na medzinárodné podujatia
  • Podpora pri príprave materiálov k ponukám nehnuteľností a aktualizácia databáz
  • Účasť na podujatiach a ich spoluorganizácia
  • Vyhľadávanie spoločností na základe profilov

Požiadavky

PREDPOKLADY ZÁUJEMCU:
  • Študent, absolvent bakalárskeho stupňa VŠ
  • Odborné zameranie: Spoločensko-vedné odbory (medzinárodné vzťahy, zahraničný obchod, ekonómia, marketing, právo), Informatika alebo Programovanie
  • Komunikatívnosť, dynamická povaha, analytické myslenie
  • Znalosť práca s MS Office

Termíny a výberový proces:
  • Stáž bude prebiehať v mesiacoch august – november 2016 (10 hodín týždenne)
  • Pohovory s vybranými záujemcami sa uskutočnia podľa dohody mailom spolu s kandidátom na stáž (osobne v Bratislave)
  • Vyhodnotenie stáže bude ukončené až keď sa nájdu vhodní kandidáti na stáž

Benefity

Čo môžeš získať?
  • Nové zručnosti v oblasti štátnej podpory, investícií a exportu
  • Prestížnu pracovnú skúsenosť
  • Kontakt so zaujímavými ľuďmi z firemného, verejného aj štátneho sektora
  • Získanie informácií a možnosti spolupráce pri vypracúvaní záverečných prác či ŠVOČ
  • Certifikát o úspešnom absolvovaní stáže spojený s hodnotením študenta

Iné poznámky

Zaujala Vás táto pozícia?
  • Priložte životopis v anglickom jazyku (v rozsahu max. 1 strany)
  • V predmete e-mailu uveďte „STÁŽ Regióny“
  • E-mail zašlite Michalovi Wuketichovi na adresu wuketich@sario.sk
  • Prihlášky, ktoré nebudú spĺňať uvedené podmienky rozsahu a štruktúry nebudú akceptované

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Business Support Center | IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administratíva | Finance | Špecialista | Analytik | Administrátor / správce | Reportovanie | Administration