ŠTUDENT - ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK V SKLADE NA POLOVIČNÝ ÚVÄZOK

Lokalita Bratislavský kraj
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 4 EUR/hod.
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-21-24897

Ste študent VŠ? Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii Administratívny pracovník skladu.

Náplň Vašej práce:

  • Príprava a kompletizácia ľahkých malých zásielok v sklade
  • Príprava a tlač dokumentov
  • Balenie zásielok

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:
  • Študent VŠ
  • Možnosť pracovať DOOBEDA minimálne 4x do týždňa
  • Flexibilita

PRACOVNÁ DOBA DOOBEDA: 8:00 - 13:00 hod.

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavý systém firemných výhod, ako aj zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Pomocné práce | Balenie | Etiketovanie | Obálkovanie | Administration