pripája sa...

STROJNÍK - TRAKTORBAGRISTA

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 5 - 6 EUR/hod.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24369

Využite príležitosť pracovať v stabilnej spoločnosti ako STROJNÍK NA TRAKTORBAGER.

Vašou náplňou práce bude:

  • Práca s traktorbagrom (kopanie, nakladanie)
  • Obsluha stavebného stroja pri zemných prácach na stavbách

Práce sa vykonávajú prevažne v Bratislavskom, Trnavskom, Nitrianskom a Trenčianskom kraji

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať:
  • Vodičský preukaz sk. C
  • STROJNÍCKY PREUKAZ
  • Skúsenosť s podobnou prácou minimálne 2-3 roky
  • POSKYTNUTÉ UBYTOVANIE - PLNE HRADENÉ ZAMESTNÁVATEĽOM !

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, a iné zamestnanecké výhody.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Stavebníctvo | Výroba a prevádzka | Dopravné | Logistika | Vodič | Railway machinery and equipment technician