pripája sa...

STROJNÍK

Lokalita Česká republika
Sektor
Typ Práce Trvalý pracovný pomer
Platové ohodnotenie 700 - 950 EUR
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Daniela Beránková
Ref. Č. 1-21-25533

Popis Práce

Hledáte zaměstnání ve Valašském Meziříčí? Máte zkušenosti s prací ve výrobní firmě a směnným provozem? Chcete být za svoji práci náležitě odměněni a navíc dostat BONUS při nástupu 10 000 Kč? Pokud jste si odpověděl/a ANO, máte zkušenost se čtením technických výkresů, zadáváním údajů do PC a celkově technické myšlení, tak hledáme právě Vás!!!

Náplň práce:

  • obsluha strojů a strojních zařízení
  • spolupráce s ostatními pracovníky na směně
  • nastavování strojů dle daných parametrů
  • PROBÍHÁ ZAUČENÍ!!!

Požiadavky

  • SŠ technického směru
  • Znalost organizace výrobního procesu
  • Praxi na obdobné pozici alespoň 2 roky!
  • Elektro kvalifikace výhodou nikoliv podmínkou
  • Uživatelská znalost PC (MS Office, SAP, Lotus Notes)
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost, odpovědnost

Benefity

  • nadstandardní mzdové ohodnocení a příplatky
  • 13. mzda
  • příspěvek na stravné
  • 5 týdnů dovolené za rok
  • práce ve firmě, která má ve svém regionu zázemí a tradici

Iné poznámky

Výroba a prevádzka | Výroba | Operátor | CNC | Engine / machine fitter