pripája sa...

STROJNÍK

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 9 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-25352

Náš klient Vám ponúka príležitosť pracovať na pozícii Strojníka.

Vašou náplňou práce bude:

  • Práca s nakladačom v areáli prevádzky
  • Nakladanie a vykladanie kovového materiálu
  • Nakladanie vagónov, vykladanie nákladných áut, nakladanie materiálu na lis
  • Starostlivosť o zverený stroj

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Skúsenosti s riadením strojov (prácou s nakladačom, bagrom)
  • Stojnícky preukaz sk. 4, 9
  • Zodpovednosť a pracovitosť

Ponúkame Vám zaujímavé finančné ohodnotenie, stabilnú a dlhodobú prácu.

Zamestnanecké výhody:
  • 100% preplácané nadčasy
  • Stravné lístky 3,60 eur (2 mesiace v roku komplet hradené spoločnosťou)
  • Možnosť získať príspevok na dochádzanie (závisí od vzdialenosti bydliska)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Výroba a prevádzka | Logistika | Vodič | Railway machinery and equipment technician