pripája sa...

OBRÁBAČ KOVOV - FRÉZAR

Lokalita Prešov
Platové ohodnotenie 650 - 700 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 3-21-25546

Pre úspešnú automobilovú spoločnosť so sídlom v Prešove momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu OBRÁBAČ KOVOV - FRÉZAR

Vašou náplňou práce bude:

  • príprava montážnych stolov podľa stanoveného plánu
  • oprava montážnych stolov a nástrojov
  • vyroba montážnych prípravkov, náhradných dielov
  • navrhovanie zlepšení na dosiahnutie produktivity a kvality
  • práca na fréze, rovinnej brúske, pásovej píle, sústruhu

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Stredoškolské vzdelanie - strojárske
  • Prax s obrábacími strojmi: frézovačka, roviná brúska, sústruh, pásová píla
  • Technické a analytické myslenie
  • Zodpovednosť, zručnosť a precíznosť

Benefity

  • Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Bonusy

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Technik | Mechanický | Metalworker