STRATEGICKÝ NÁKUPCA - Skalica MIN. PLAT 1 500 € výška mzdy závisí od skúsenosti

Lokalita Skalica
Platové ohodnotenie 1 500 EUR
Publikované 13 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31288

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii STRATEGICKÝ NÁKUPCA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Implementácia nadnárodných nákupných stratégií do praxe
  • Riadenie dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
  • Neustála komunikácia s dodávateľmi ich pravidelné návštevy
  • Vyhľadávanie a vyjednávanie s novými dodávateľmi
  • Príprava analýz a kalkulácií
  • Strategická podpora výrobných závodov v oblasti nákupu danej komodity
  • Komunikácia s výrobu a plánovaním
  • Práca s interným informačným systémom, reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • 1-2 roky skúseností na podobnej pozícii
  • Prax v nákupe priameho materiálu
  • Skúsenosť s nákupom strategických komodít
  • Anglický jazyk na aktívnej úrovni PODMIENKOU
  • VŠ vzdelanie ekonomického alebo technického zamerania
  • Ochota cestovať

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity:
  • 13ty a 14ty plat
  • Týždeň dovolenky navyše
  • Príspevok na DDS
  • Príspevok na jazykové vzdelávanie
  • Uverejnený plat je OD 1500€ následne v závisloti od PRAXE

Engineering | Výroba a prevádzka | Nákup | Logistika | Nákupca | Purchaser