pripája sa...

STOMATOLOG

Lokalita Česká republika
Sektor
Typ Práce Trvalý pracovný pomer
Platové ohodnotenie 70 000 - 110 000 Kč/rok
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Polanská Kateřina
Ref. Č. 24079

Popis Práce

Hledáme STOMATOLOGA pro nový lékařský dům v Uherském Brodě. Ačkoliv jde o nový projekt, nelze mluvit o jeho krátkodobosti, proto máme zájem o odborníky, kteří hledají dlouhodobé uplatnění a perspektivu. Mají chuť se dále učit, vzdělávat se a rozšiřovat své dovednosti.

Náplň práce:

  • provádění vyšetření a preventivních prohlídek
  • zajištění akutních ošetření pacientů
  • dohled nad přístrojovým a materiálním vybavením ordinací
  • vedení zdravotnické dokumentace
  • vykazování péče a pracovních úkonů pro pojišťovny

Požiadavky

  • VŠ vzdělání lékařského směru, obor stomatologie
  • příjemné vystupování
  • empatie
  • chuť učit se a dále se vzdělávat

Benefity

  • garantovaná mzda
  • možnost spolupráce na HPP či obchodní vztah
  • nová, plně vybavená ordinace
  • flexibilní pracovní doba, možnost domluvení se na ordinačních hodinách
  • podpora v dalším vzdělávání, popřípadě hrazená atestace a podpora zaměstnavatele k jejímu získání
  • příspěvek na ubytování
  • automobil i k soukromým účelům

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=farmacia-zdravotnicka-technika

Obchod a marketing | Farmacia | Lekár | Nemocnice | Stomatologist