STE ÚČTOVNÍK? OVLÁDATE ANGLICKÝ JAZYK? VÝBORNÁ POZÍCIA PRE VÁS!

Lokalita Nitra
Publikované 12 dňami
Kontakt Medová Natália
Ref. Č. 21638

Ponúkame Vám pozíciu Účtovníka s miestom výkonu práce v Nových Zámkoch.

Pozíciu obsadzujeme pre významnú spoločnosť s dlhodobou tradíciou v nitrianskom regióne. Môžete sa tešiť na medzinárodné prostredie a možnosti profesionálneho rozvoja.

Náplň práce zahŕňa:

  • Zodpovednosť za účty Hlavnej knihy
  • Kompletná zodpovednosť za mesačné, kvartálne a ročné uzávierkové aktivity
  • Sledovanie zostatkov na účtoch hlavnej knihy a kompletizácia rekonciliačných aktivít
  • Zodpovednosť za správnosť vnútropodnikových transakcií
  • Rekonciliácie súvahových účtov
  • Analýzy dát vo finančných výkazoch
  • Koordinácia junior účtovníkov v tíme
  • Reportingové aktivity
  • Monitorovanie KPI
  • Aktívna účasť na zefektívňovaní procesov na oddelení

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • Minimálne 1 rok praxe na pozícii Účtovník (ideálne z prostredia medzinárodnej spoločnosti)
  • Privítame kandidátov z prostredia shared services aj z prostredia výrobnej spoločnosti
  • Výborný prehľad v princípoch podvojného účtovníctva
  • Plynulá znalosť ANGLICKÉHO JAZYKA
  • Znalosť SAP - výhoda
  • Proaktívny prístup k práci
  • Chuť ďalej profesne sa rozvíjať

Benefity

  • Medzinárodné pracovné prostredie
  • Finančné bonusy
  • Pravidelné vzdelávacie aktivity
  • Jazykové kurzy
  • Team-buildingové aktivity

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Audit | Vymáhanie pohľadávok | Manažment | Účtovník | Audítor | Špecialista | Vedúci tímu | IFRS | SAP | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Hlavná kniha | Výroba | Bookkeeper, accountant