Ste účtovník, ale dane sú Vaša vášeň? Toto je príležitosť pre Vás!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 000 EUR
Publikované 17 hodinami
Kontakt Kažimírová Kristína
Ref. Č. 1-11-31122

Máte už skúsenosť v oblasti daní alebo ste účtovník, ktorý chce prejsť do tejto oblasti? Ak Vám neprekáža občasné cestovanie (raz za dva/ tri mesiace), táto pracovná príležitosť sa Vám bude pozdávať.

Náplň práce obsahuje:

  • Zodpovednosť za rekonsiliácie daňových účtov
  • Identifikácia a implementácia procesov na zlepšenie daňových procesov spoločnosti
  • Účasť na automatizácii procesov
  • Podpora daňových tímov pri auditoch
  • Zodpovednosť za kvartálny reporting

Požiadavky

Požiadavky na vhodného kandidáta:
  • Minimálne trojročná skúsenosť v oblasti komplexného účtovníctva alebo dva roky v oblasti daní
  • Výborná a plynulá znalosť anglického jazyka- komunikácia s kolegami v zahraničí
  • Motivácia pre prácu s daňami
  • Analytické a komunikačné schopnosti

Spoločnosť ponúka širokú škálu finančných a nefinančných benefitov, ktoré budú odprezentované samotnou firmou na osobnom stretnutí.

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Účtovníctvo | Účtovník | Analytik | Špecialista | Senior | Komplexný | Tax consultant / specialist