pripája sa...

ŠKOLITEĽ VO VÝROBE

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 800 - 850 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 23222

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná medzinárodná spoločnosť, momentálne hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu ŠKOLITEĽ VO VÝROBE :

Náplň práce:

  • Vykonávanie vstupných školení zamestnancov
  • Tréning a rozvoj zamestnancov
  • Hodnotenie výkonnosti zamestnancov
  • Zvyšovanie polyvalencií zamestnancov
  • Vytváranie a rozvoj tréningových aktivít po metodologickej stránke

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • minimálne SŠ vzdelanie
  • prax na pozícii školiteľa alebo team leadra vo výrobnej spoločnosti - min. 2 roky
  • prax v automobilovom priemysle - min. 2 roky
  • PC znalosti (MS Office)
  • Znalosť 5S, Kanban, PDCA, QRCI alebo iných automotive nástrojov je vítaná
  • Skúsenosť s vedením a školením zamestnancov

Benefity

  • Práca na 1 centrálnu zmenu

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Supervízor | Vedúci | Majster | Automobilový priemysel | Coach/trainer