Ste senior GL účtovník, ale máte ambíciu posunúť sa Tím Lídra?

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 2 100 EUR/mes.
Publikované asi mesiacom
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 1-11-28600

Už Vás nebaví čakať na to, kedy Vám dajú možnosť posunúť sa na Tím lídra? Viete prirodzene motivovať ľudí a máte v sebe chuť pracovať na líderských schopnostiach? Momentálne obsadzujeme pozíciu Junior TL na oddelenie General Ledger do medzinárodnej spoločnosti a hľadáme ľudí s potenciálom!

Tvojou náplňou práce bude:

  • Starať sa o menší tím účtovníkov (2- 3)
  • Motivovať a rozvíjať jednotlivých členov tímu
  • Neskôr sa budeš podieľať aj na nábore nových členov tímu, nakoľko sa tento tím bude do budúcna rozrastať (selekcia a pohovorovanie vhodných uchádzačov)
  • Participovanie na rôznych projektoch (napr. prenos procesov z iných krajín, zlepšovanie procesov atď.)
  • Pravidelná príprava reportov pre manažéra
  • Pomáhanie kolegom pri riešení náročnejších problémov
  • Pravidelné účtovné aktivity
  • Zodpovednosť za účtovnú uzávierku
  • A mnoho iného

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na gabriela.nankova@grafton.sk

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Minimálne 5 rokov skúseností na pozícii účtovníka hlavnej knihy
  • Skúsenosť s vedením ľudí je vítaná
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka je podmienkou
  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti
  • Príjemné vystupovanie

Benefity

Spoločnosť ponúka svojim zamestnancom:
  • 13. garantovaný plat
  • Preplácanie jazykových kurzov
  • Plne hradené gastrolístky
  • Cafeteria benefit
  • Flexibilný pracovný čas (core time: 9:00- 15:00 hod.)

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Vedúci tímu | Senior | Centrá zdieľaných služieb | Hlavná kniha | Majetok | Zlepšovanie | Komplexný | ACCA | Bookkeeper, accountant