pripája sa...

STE MANUÁLNE ZRUČNÝ? HĽADÁME PRÁVE VÁS!

Lokalita Trnavský kraj
Platové ohodnotenie 500 - 600 EUR/mes.
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Ondrejcová Marta
Ref. Č. 5-21-25007

Stabilná zahraničná spoločnosť hľadá Operátorov (de)montáže a testovania zariadení.
Práca je v čistom a pokojnom prostredí, iba na 2 zmeny.

Náplň práce:

  • demontáž, montáž, oprava, čistenie a testovanie mechanických alebo elektrických výrobkov
  • práca s počítačom

Požiadavky

  • skúsenosti s prácou vo výrobnom podniku výhodou
  • práca s počítačom - základy
  • logické uvažovanie
  • všeobecné manuálne zručnosti
  • zodpovedný prístup k práci

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Engineering | Výroba a prevádzka | Potravinárstvo | Pomocné práce | Výroba | Absolvent | Operátor | Robotník | Balenie | Etiketovanie | Materiál | Produkt / výrobok | Production Operator