pripája sa...

STAVEBNÝ PRACOVNÍK - ŠPORTOVÉ STAVBY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 400 EUR/mes.
Publikované 22 dňami
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 4-19-28410

Špecializovaná stavebná spoločnosť hľadá pracovníkov na pomoc pri realizácii športových stavieb.

Vašou náplňou práce bude:

  • Výstavba športových stavieb
  • Manuálne práce

Pracovná doba je Pondelok-Piatok od 7:00-17:00 hod.
Výkon práce je Bratislava a okolie.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Manuálna zručnosť
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Znalosť štruktúry materiálov (napr. betón, štrk, kameň, a pod.

Zabezpečená doprava služobnými autami na pracoviská mimo Bratislavu

Benefity

Spoločnosť Vám ponúka zaujímavé benefity:
  • 13. plat
  • Ročné bonusy v maximálnej výške 1-mesačnej mzdy v závislosti od plnenia cieľov spoločnosti
  • Služobné auto k dispozícii

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Stavebníctvo | Pozemné | Technik | Worker