pripája sa...

STARAJ SA O INVESTIČNÉ ÚČTY

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 18 dňami
Kontakt Kubalová Terézia
Ref. Č. 1-11-30388

Aktívnych absolventov z "FBI" je málo, tak využi svoje vedomosti v oblasti financií! Baví Ťa svet investícií, čísel a rád by si sa v tejto oblasti ďalej vzdelával? Na začiatok môžeš svoju dôslednosť preukázať pri starostlivosti o investičné účty, ktoré budeš otvárať, zatvárať a dohliadať, aby boli všetky informácie o nich správne. Svoje zručnosti si budeš zdokonaľovať ako člen investičného tímu. Samozrejme, budeš zabezpečovať reporty a spolupracovať s vedením.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Príprava reportov pre dohľad nad investičnou stratégiou
  • Starostlivosť o investičné účty
  • Spolupráca s tímami v iných krajinách sveta
  • Komunikácia a kooperácia s inými oddeleniami, klientmi a bankami
  • Analýza stavu investičných účtov

Požiadavky

Pošli svoje CV, ak si sa našiel v nasledovných bodoch:
  • Máš ukončenú vysokú školu v oblastí financií a máš záujem rozvíjať sa v tejto oblasti
  • Ovládaš Excel na pokročilej úrovni a dokážeš používať funkcie ako (VLOOKUP, SUMIF, IF a pod.)
  • Nadobudol si skúsenosť v oblasti investovania, reportingu
  • Aktívne komunikuješ v anglickom jazyku na úrovni B2 a ovládaš slovnú zásobu zo sveta financií
  • Základy francúzskeho jazyka výhodou

Benefity

  • Ročné finančné bonusy
  • Flexibilný pracovný čas
  • Priestor pre profesionálny rozvoj
  • Jazykové kurzy
  • Team buildingy
  • Extra dovolenka

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Business Support Center | Finance | Investovanie | Analytik | Financial specialist