pripája sa...

* SKÚSENÝ DANIAR*

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 000 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 23335

Popis Práce

PRIAME DANE+ NEPRIAME DANE + ANGLICKÝ JAZYK = NÁŠ KANDIDÁT

Tvojou pracovnou náplňou bude:

  • Príprava daňových priznaní podľa lokálnych štandardov
  • Kalkulácia daňovej povinnosti podľa lokálnych štandardov
  • Účasť na daňových auditoch, daňových previerkach...
  • Sledovanie zmien v daňových zákonoch
  • Spracovanie daňových reportov

Požiadavky

Požiadavky na úspešného kandidáta:
  • Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • Prax v priamych a nepriamych daniach v trvaní minimálne 3 rokov PODMIENKOU
  • Ovládanie anglického jazyka slovom a písmom na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
  • Výborné komunikačné a analytické zručnosti
  • Pokročilá úroveň MS-Office, najmä Excel

Benefity

Firemné benefity :
  • Práca v expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
  • 13. garantovaný plat
  • Prepracovaný systém odborného a jazykového vzdelávania
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Team buildingy, športové dni
  • Iné

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Dane | Špecialista | Analytik | Priame dane | Nepriame dane | Dph | Tax consultant / specialist