pripája sa...

*ASISTENTKA VEDENIA SPOLOČNOSTI*

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 12 dňami
Kontakt Chládeková Marcela
Ref. Č. 2-12-25293

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu ASISTENTKA VEDENIA SPOLOČNOSTI.

Pokiaľ ste to práve Vy, Vašou náplňou práce bude:

  • Vedenie sekretariátu konateľa a členov managementu
  • Sekretárske práce ako: - poštový styk,
  • kniha jázd,
  • stravovací a dochádzkový systém,
  • správa zasadačiek,
  • organizačné zabezpečenie návštev,
  • zápis z porád a návštev
  • Podpora pri spracovaní, vedení mesačných štatistík a analýz
  • Starostlivosť o internet / intranet
  • Organizácia služobných ciest
  • Organizácia firemných podujatí
  • Podpora marketingových aktivít

Požiadavky

Úspešný kandidát musí spĺňat nasledovné požiadavky:
  • Ukončené SŠ vzdelanie
  • Prax na asistentskej pozícii, resp. na sekretariáte člena managementu v trvaní 2 roky
  • Ovládanie ANGLICKÉHO a NEMECKÉHO jazyka, z toho jeden minimálne na komunikatívnej úrovni B2
  • Vodičský preukaz B
  • Znalosť MS OFFICE na pokročilej úrovni
  • Samostatnosť, zodpovednosť, zmysel pre organizáciu
  • Komunikatívnosť, ochota učiť sa
  • Reprezentatívne vystupovanie
  • Výhodou je skúsenosť so správou registratúrnych záznamov a archívom

Benefity

  • možnosť uplatnenia sa v prospešnej spoločnosti
  • sociálny program
  • možnosť práce na čiastočný úväzok

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=hr-administrativa-a-pravo

HR a kancelářské služby | Kancelářské služby | Office manažér | Asistent / asistentka | Osobná | Senior | Assistant