pripája sa...

Staň sa špecialistom pre oblasť mzdového účtovníctva

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 500 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31615

Bavili Vás v škole mzdy? Zároveň však nemáte skúseností práve v tejto oblasti a radi by ste ich získali?

Tak dlhšie neváhajte a pošlite nám svoj životopis!

Náplň práce:

  • procesovanie dát a údajov v internom systéme
  • komunikácia s externými oddeleniami
  • konsolidácia dát z HR oddelenia
  • kontrola a audit podkladov pre mzdové oddelenie
  • príprava podkladov a dokumentov pre mzdové oddelenie
  • príprava reportov na základe pokynov
  • podpora účtovnému oddeleniu
  • administrácia a spracovanie dokumentov ohľadom práce neschopnosti zamestnancov

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • aktívna znalosť anglického jazyka (slovom i písmom) na úrovni B2
  • zodpovednosť a schopnosť plniť úlohy načas a presne
  • samostatnosť
  • analytické myslenie
  • V platové ohodnotenie podľa relevatných pracovných skúseností (mzdový účtovník, účtovník, financie)

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Business Support Center | Administratíva | Finance | Fakturant | Analytik | Účtovník | Payroll clerk