pripája sa...

STAŇ SA ODBORNÍKOM NA STROJE LISEC - ZAŠKOLÍME ŤA

Lokalita Bánovce nad Bebravou
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Ondrejcová Marta
Ref. Č. 5-21-27828

Baví ťa údržba strojov a chcel by si sa v tejto oblasti posunúť?
Chceš pracovať v rýchlorastúcej, zahraničnej firme?
Ponúkame ti jedinečnú možnosť zaškoliť sa a pracovať so strojmi Lisec.
Školenie je plne preplatené zamestnávateľom!

Náplň práce:

  • drobné opravy - elektrické a mechanické
  • servis strojov
  • riešenie problémov
  • objednávky náhradných dielov
  • komunikácia so servisným centrom

Požiadavky

  • stredoškolské vzdelanie technického/elektrotechnického zamerania
  • elektrotechnická vyhláška § 22
  • skúsenosti na pozícii elektrikár alebo servisný technik výhodou
  • práca s PC
  • zodpovednosť

Benefity

  • práca na 1 zmenu
  • zmluva na dobu neurčitú

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Výroba a prevádzka | Výroba | Elektronika | Údržbár | Elektrikár / elektromechanik | Service technician