pripája sa...

Staň sa nákupcom harvéru a softvéru! NÁKUPCA

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 200 EUR
Publikované 12 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-30942

Vieš rozoznať pojmy hardvér a softvér, a máš skúsenosti s nákupom? Láka Vás možnosť podporovať oddelenie medzinárodného nákupu? Chceli by ste pri práci aktívne využívať nemecký a anglický jazyk? Ak áno, jedinečná príležitosť čaká práve na Vás. Staňte sa nákupcom hardvéru a softvéru pre medzinárodnú spoločnosť.

Náplňou Vašej práce bude:

  • Spracovanie nákupných požiadaviek
  • Práca v interných portáloch a v systéme SAP
  • Vytvorenie objednávky na základe klientských požiadaviek
  • Kontrola cien podľa stanovených cenníkov
  • Komunikácia v oboch cudzích jazykoch – interne i s dodávateľmi

Požiadavky

Úspešnému kandidátovi by nemala chýbať:
  • Komunikatívna úroveň nemeckého (B2) a základná znalosť anglického jazyka (B1)
  • Skúsenosť v oblasti nákupu
  • Ak sa vyznáš v oblasti technologii tak to bude tvojou veľkou výhodou
  • Orientácia na detail

Benefity

Spoločnosť ponúka aj zaujímavý benefitový balíček:
  • flexibilný pracovný čas
  • sick day
  • práca v stabilnej spoločnosti
  • možnosť byť súčasťou medzinárodného pracovného prostredia

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Referent | Operátor | Obchodný zástupca | SAP | HW | SW | Purchaser