pripája sa...

SSC- Accounts Receivable Clerk s německým jazykem

Lokalita Česká republika
Sektor
Typ Práce Trvalý pracovný pomer
Platové ohodnotenie 25 000 - 27 000 Kč/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Soukup Eduard
Ref. Č. 24129

Popis Práce

Co budete dělat?

  • Zpracovávat a párovat příchozí platby s příslušnými fakturami
  • Hlídat platební morálku zákazníků – platí zákazník včas?
  • Nastavovat a přehodnocovat kreditní limity u nových a stávajících zákazníků ve spolupráci s pobočkou
  • Zpracovávat reklamace od zákazníků
  • Provádět měsíční uzávěrky
  • Reporting dle požadavků společnosti
  • Denní telefonní komunikace se zákazníky a pobočkou v zahraničí
  • Podílet se na zlepšování stávajících procesů

Požiadavky

Co od Vás očekáváme?
  • Německý jazyk na výborné úrovni – telefonování s rodilými mluvčími
  • Komunikativní znalost angličtiny – aktivní využití v rámci společnosti
  • Středoškolské/vysokoškolské vzdělaní – vhodné i pro absolventy, které zaškolíme
  • Zodpovědnost, pečlivost a cit pro detail
  • Samostatnost, sebereflexi a ochotu na sobě stále pracovat

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Dotované obědy
  • Občerstvení na pracovišti ZDARMA
  • Příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • Autobusovou dopravu z centra Brna až před brány firmy ZDARMA
  • Jazykové vzdělávání ZDARMA - široké spektrum podporovaných jazyků
  • Možnost kariérního růstu či uplatnění v dalších oblastech v rámci SSC
  • Příjemný, menší kolektiv SSC, který funguje jako jeden tým
  • Stabilní pracovní místo – hledáme motivované a šikovné kolegy/-ně do týmu s mezinárodní působností

Iné poznámky

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Bankovníctvo | Investovanie | Kontroling | Analytik | Účtovník | Reportovanie | Bookkeeper, accountant