pripája sa...

Test analytik

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 300 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Mikšovský Juraj
Ref. Č. 1-10-30800

Chceš riadiť vlastný projekt ? Si inovatívny typ s hlavou plnou nápadov? Máš skúsenosti s testingom a rád pracuješ v tíme ? Ak áno tak máme pracovnú pozíciu priamo pre teba.

Náplň práce

  • Tvorba testovacích scenárií , testovacej dokumentácie
  • Manuálne testy primárne integračné, funkčné, regresné
  • Zodpovednosť za test projekting
  • Overovanie test case
  • Znalosti z oblasti vývoja a implementácie informačných systémov
  • Inovácia procesov, plánovanie, realizovanie
  • Písanie test protokolov

Požiadavky

  • Angličtina na komunikatívnej úrovni
  • Confluence ,JIRA - pokročilý
  • SQL, UNIX – základy
  • MS Office
  • Chuť automatizovať

Benefity

  • dni dovolenky navyše
  • anglické jazykové kurzy
  • doplácaná PN

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Analytik | Tester | Selenium | Junior | SQL | Unix | Tester