Biznis controlling analytik

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 600 €
Ref. Č.
1-7-40261-11

Pôsobíte v oblasti controllingu a chcete sa ďalej rozvíjať? Tak to si prídete na svoje na danej pozícií! Alebo ste absolvent/ka, zaujíma Vás controlling a radi by ste naštartovali kariéru v tejto oblasti?

Náplň práce vyzerá nasledovne:

  • reporting a analýzy finančných ukazovateľov (so zreteľom na personálne náklady)
  • zodpovednosť za správu kmeňových dát
  • spolupráca s globálnym finančným tímom a biznis controllingovým tímom
  • projektový manažment
Požiadavky

Radi Vás na danú pracovnú pozíciu zvážime, ak spĺňate nasledovné požiadavky:

  • predošlá skúsenosť v oblasti controllingu, reportingu či účtovníctva, ale zvážime aj absolventa
  • zanlosť angličtiny na úrovni B2
  • pokročilá znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, vyhľadávacie funkcie a pod.)
  • motivácia pracovať na projektoch
  • silné analytické zručnosti
Benefity
  • 13. plat
  • finančný bonus počas roka v závislosti od výkonu
  • sick days
  • dni dovolenky navyše
  • hybridný model HO
  • životné poistenie a zdravotná starostlivosť
  • zľava na firemné produkty