pripája sa...

SQL Developer pre nové reportingové SSC v Košiciach

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 700 - 3 200 EUR/m
Publikované asi mesiacom
Kontakt Tuček Juraj
Ref. Č. 1-10-28439

Pracujte na greenfield projekte pre nové reportingové SSC v Košiciach!

Hľadáme skúseného SQL developera ktorý bude zodpovedný za data modeling, návrh a architektúru, Olap Cubes, dizajn riešení dátových modelov.

Náplň práce:

  • Vývoj a návrh nových BI / DWH a Big Data funkcií a alternatív
  • Analýza obchodných požiadaviek
  • Návrh, tvorba, implementácia a testing
  • Tvorba a optimalizácia SQL príkazov v aplikácii
  • Zabezpečte výkonu, bezpečnosti a dostupnosti databáz
  • Príprava dokumentácie a špecifikácií
  • inovácia, zálohovanie, obnovenie, migrácia databáz
  • Spolupráca s ostatnými členmi tímu a zainteresovanými stranami

Requirements

Požiadavky:
  • Pozícia je vhodná pre skúsených SQL vývojárov (ideálne skúsených priamo v riešeniach DWH pre finančné, kontrolné, logistické a reportovacie ERP moduly)
  • Silná znalosť SQL a jeho rozmanitosť medzi známymi databázami
  • Skúsenosti s niektorými modernými relačnými databázami
  • Skúsený pri optimalizácii veľkých komplikovaných príkazov SQL
  • Znalosť osvedčených postupov pri riešení relačných databáz
  • Schopnosť konfigurovať známe databázové enginy a organizovať clustery podľa potreby
  • Schopnosť riešiť bežné problémy databázy

Benefits

Other notes

Viac pracovných pozícií nájdete na https://www.grafton.sk/en/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT and Telecommunications | System administration and support | Sw development and analysis | Engineer | Administrator | Programmer / developer | Business Intelligence | PL/SQL | Oracle | SAP | Java | Java SE | J2EE | J2ME | Programátor