pripája sa...

SQA TECHNIK - TtM (kvalita nakupovaných dielov)

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 8 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-25375

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii: "TECHNIK PRE KVALITU NAKUPOVANÝCH DIELOV - SQA-TtM"

Náplň práce:

  • zabezpečovanie kvality dodávateľov v predsériových fázach projektu
  • monitorovanie aktivít dodávateľa v procese vývoja produktu (PDP) podľa metodológie APQP
  • plánovanie a overovanie kvality dielov v predsérii (Full Run)
  • spracovanie akčných plánov pre zistené nedostatky až do úspešného vykonania Full Run a schválenia dielov pre sériovú výrobu
  • vykonávanie auditov a potenciálnych analýz u dodávateľov podľa metodiky VDA 6.3
  • vzorovanie nakupovaných dielov PPAP/VDA2 vedenie súvisiacej dokumentácie v databázach
  • spracovávanie reklamácií pred spustením sériovej výroby

Požiadavky

  • minimálne 1- ročná prax na pozícii kvalitára nákupu/ nákupcu tech. produktov
  • orientácia na trhu nakupovaných materiálov,
  • orientácia v automobilovom priemysle,
  • plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka,
  • výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti,
  • zákaznícky orientované myslenie,
  • schopnosť pracovať iniciatívne a nezávisle.

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Technik | Kvalita | 8D | APQP | FMEA | PPAP | VDA | ISO 14001 | ISO/TS 16949 | Quality inspector