pripája sa...

Správca zákazníckych kariet klientov

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 250 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 1-26-31451

Priestor pre využitie nie úplne všednej jazykovej kombinácii je tu!
Komunikujete plynule v maďarskom a nemeckom jazyku? Máte tiež dobré základy pre komunikáciu v anglickom jazyku?
Potom Vám stačí už len krôčik k získaniu tejto zaujímavej pozícii. A tým je zaslanie Vášho životopisu.

Náplň práce:

  • Pravidelná telefonická aj emailová komunikácia v nemeckom a maďarskom jazyku
  • Využitie a priestor pre zdokonalenie sa v anglickom jazyku
  • Práca s internými databázami a zákazníckymi kartami
  • Evidencia zákazníkov v internom systéme
  • Zriaďovanie, evidencia a rušenie zákazníckych kariet
  • Sledovanie a správa limitov kariet

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Plynulá komunikácia v nemeckom(C1) a maďarskom(C1), a znalosť anglického jazyka na úrovni (B1) JE NEVYHNUTNÁ
  • Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • Veľmi vítaná je predchádzajúca pracovná skúsenosť v administratíve alebo v oblasti poskytovania zákazníckej starostlivosti
  • Dobré PC zručnosti

  • Kvalita odvedenej práce a individuálny výkon sú ocenené ročnými odmenami
  • Flexibilný pracovný čas a možnosť občasnej práce z domu
  • Univerzálne darčekové poukážky na šport, rekreáciu a kultúru
  • Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
  • Nadštandardná zdravotná starostlivosť
  • Príspevok na doplnkové dôchodkove sporenie
  • Príspevok na výučbu anglického jazyka
  • Zľava na vybrane firemne produkty
  • Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
  • Firemné akcie

Stavebníctvo | Pozemné | Správa budov | Projektový manažér | Manažér | Koordinátor | Príprava | Projekt | Rozpočet | Administration