pripája sa...

SPRACOVANIE DÁT - administratíva

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 250 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Škoricová Daniela
Ref. Č. 4-26-29576

Na pozíciu Data Entry Administrator hľadáme šikovného absolventa vysokej školy, ktorý chce získať pracovnú skúsenosť v známej medzinárodnej spoločnosti, v mladom a dynamickom prostredí.

Náplňou práce je:

  • Práca s dátami v internom systéme
  • Vytváranie cenových ponúk a evidencia schválení týchto ponúk od manažérov a zákazníkov
  • Kompletizácia schválených ponúk a údajov v internom systéme
  • Aktívna komunikácia (mailom, telefonicky) v anglickom jazyku so zákazníkmi a manažérmi
  • Aktívna spolupráca s kolegami na obchodnom oddelení

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Pracovné skúsenosti v administratíve
  • VŠ vzdelanie
  • Plynulá znalosť anglického jazyka (slovom aj písmom) na úrovni B2
  • Aktívna znalosť MS Office
  • Výborne komunikačné schopnosti
  • Odolnosť voči stresu

Benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov:
  • Jazykové kurzy
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Teambuildingové akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Business Support Center | HR a kancelářské služby | Administratíva | Administratívny pracovník | Spracovania dát | Logistician