pripája sa...

Contact Center Agent (NEMECKÝ JAZYK)

Lokalita Bratislava
Publikované 27 dňami
Kontakt Takáč Lukáš
Ref. Č. 1-26-24784

Máš pocit, že poskytuješ zákaznícky servis tak, že nechávaš ostatných ďaleko za sebou- Máš potrebné skúsenosti, ale chýba Ti prostredie, kde by si sa mohol realizovať-
Ak máš pocit, že Slovensko je ti malé, pošli nám životopis a budeš mať príležitosť zaučiť sa v zahraničí a budovať vzťahy s klientmi na celom svete.
Pomôž využitím svojich schopností tejto medzinárodnej firme, o ktorej kvalitách Ti radi povieme viac na osobnom stretnutí.

Náplň práce:

  • Aktívne využitie nemeckého jazyka
  • Podpora pre účtovnícke a objednávkové oddelenie
  • Komunikácia s klientmi ohľadom nezrovnalostí týkajúcich sa faktúr, platieb, objednávok
  • Dohľadávanie informácií v interných systémoch, databázach

Požiadavky

Požiadavky na úspešného uchádzača:
  • Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
  • Proklientsky orientovaný
  • Dynamický a proaktívny
  • Skúsenosť z call centra, zákazníckou podporou, komunikáciou so zákazníkmi výhodou
  • Motivácia učiť sa nové veci (na všetko potrebné budeš zaškolený)
  • Zdvorilá komunikácia so zákazníkom je pre teba samozrejmosťou

Benefity

Benefity:
  • Možnosť úvodného školenia na centrále v Nemecku – školenia plne hradené
  • Flexibilný pracovný čas
  • Finančné benefity podľa dosiahnutých výsledkov a hospodárskych výsledkov spoločnosti
  • Máte k dispozícii 1 – 2 „sick days“ - v prípade, že sa necítite dobre, môžete pokojne zostať doma
  • Rýchly výberový proces
  • Vyvážený osobný život s pracovným - minimálne nadčasy

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search-disciplines=absolventi

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Administratívny pracovník | Špecialista | Pracovník technickej podpory | Spracovania dát | Excel | Aktívny | Call centre | Junior | Customer support