pripája sa...

ŠPECIALISTA ZÁKAZNÍCKEHO SERVISU (ANGLICKÝ A NEMECKÝ JAZYK)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Halamová Dagmara
Ref. Č. 17651

Využite svoj nemecký a anglický jazyk! Pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť, hľadáme jazykovo zdatných kandidátov, ktorí majú blízko k oblasti customer care a hľadajú uplatnenie na trhu.

Vašou náplňou práce bude:

  • komunikácia v ANGLICKOM a NEMECKOM jazyku na dennej báze
  • podpora klientom v oblasti daňovej návratnosti
  • spracovanie e-mailových a telefonických požiadaviek
  • identifikovanie a eskalovanie prioritných otázok
  • práca s interným systémom
  • administratívne spracovanie úloh a reportovanie

Požiadavky

Neváhajte nám zaslať svoje CV ak sa nájdete v nasledovných požiadavkách:
  • aktívny ANGLICKÝ a NEMECKÝ jazyk jazyk (slovom aj písmom)
  • výborné komunikačné zručnosti
  • profesionálne vystupovanie
  • proklientská orientácia
  • skúsenosť s prácou v oblasti zákazníckeho centra výhodou

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Špecialista | Operátor | Pracovník technickej podpory | Call centre | Consultant