Špecialista zákazníckeho centra s ČESKÝM JAZYKOM

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 100 - 1 300 €
Ref. Č.
1-26-33516

Je Tvojim cieľom začať sa profesionálne realizovať? Rád sa staráš o blaho druhých ľudí? K tomu všetkému ešte ovládaš český jazyk na plynulej úrovni a rád by si sa mu venoval aj vo svojej profesii? Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis hneď teraz!
Buď i Ty súčasťou tímu, ktorý je pre zákazníkov sprievodcom službami a produktami a vždy im poradí to najlepšie.

Pýtaš sa, čo bude tvojou hlavnou náplňou práce? Tak čítaj ďalej:

- mailová komunikácia s firemnými zákazníkmi (pasívna linka = nebudeš nič predávať)
- poskytovanie podpory a poradenstva pri riešení situácii, ktoré u zákazníka môžu nastať
- zabezpečenie eskalácie a včasného vyriešenia problémov ak ich nevieš riešiť osobne
- podávanie informácií o faktúrach, dostupnosti tovaru, prípadne cenách
- spolupráca s kolegami z oddelenia zákazníckeho servisu, predaja, financií
- práca s databázovým systémom, evidencia údajov o zákazníkoch

Požiadavky

Čo od teba vyžadujeme?

- Úspešne ukončená stredná škola
- Český jazyk na plynulej úrovni v ústnej aj písomnej podobe (úroveň C1) - budeš v denno-dennom kontakte s česky hovoriacimi zákazníkmi
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (úroveň B1)
- Predchádzajúca skúsenosť NIE JE POTREBNÁ!!! Dôležitá je motivácia pre oblasť zákazníckeho servisu
- Dobré komunikačné zručnosti a samostatnosť
- Časová flexibilita – občasná práca cez víkend či večerných hodinách

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.