pripája sa...

RECRUITER, ŠPECIALISTA VÝBEROV

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23602

Popis Práce

Máte skúsenosti v oblasti ľudských zdrojov?

Radi vediete pohovory? Viete pokladať správne otázky a odhadnúť potenciál kandidáta?

Ste kreatívny a chcete pracovať v spoločnosti, ktorá Vaše nápady ocení a zrealizuje v praxi?

Možno hľadáme práve Vás!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za nábor zamestnancov
  • Zadávanie inzercie
  • Selekcia životopisov
  • Vedenie pohovorov
  • Vyhodnocovanie pohovorov
  • Zodpovednosť za napĺňanie hiring plánu
  • Komunikácia s personálnymi agentúrami
  • Podpora HR oddelenia

Požiadavky

Profilový kandidát spĺňa nasledovné kritériá:
  • Skúsenosti z HR vo výrobnej spoločnosti
  • Skúsenosti s recruitmentom
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Empatia a senzitivita
  • Kreativita
  • Strategické myslenie

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/hr-administrativa-a-pravo/

HR a kancelářské služby | HR | Špecialista | Vzdelávanie a rozvoj | Talent management | HR Specialist