ŠPECIALISTA V OBLASTI SPRÁVY AKTÍV A INVESTÍCIÍ ( anglický jazyk)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ňaňková Gabriela
Ref. Č. 12651

Máte analytické myslenie a zaujímate sa o situáciu na finančných trhoch? Máte skúsenosti z oblasti finančných analýz? Ak áno, máte skvelú príležitosť. Medzinárodná stabilná spoločnosť stále hľadá toho pravého člena do svojho tímu.

Náplň práce:

  • Komunikácia so zahraničnými pobočkami
  • Príprava reportov a forecastov
  • Podieľanie sa na analýze súčasného stavu spoločnosti
  • Aktívne sledovanie finančných trhov
  • Akumulácia dát a ich vyhodnocovanie
  • Riešenie rôznych vzniknutých problémov spojených s investíciami
  • Rekonciliácia účtov
  • Kontrola, sledovanie a procesovanie investičných transakcií spoločnosti
  • Aktívna práca s firemnými systémami

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať:
  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania (ideálne financie/bankovníctvo/investície)
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Skúsenosť s reportingom veľkou výhodou
  • Pokročilá znalosť MS Office balíka
  • Skúsenosť z oblasti finančných analýz / účtovníctva / administratívy minimálne 2 roky
  • Skúsenosť s finančnými trhmi veľkou výhodou
  • Výborné komunikačné zručnosti

Spoločnosť ponúka svojim zamestnancom možnosť pracovať v stabilnej spoločnosti, kariérny rast, nadštandardné finančné ohodnotenie a prácu v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou využitia cudzích jazykov.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Účtovníctvo | Analýzy | Investovanie | Analytik | Účtovník | Špecialista | Investície | Excel | Financial analyst