pripája sa...

ŠPECIALISTA V LOGISTIKE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 350 - 1 450 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-26-30413

Máš Excel v malíčku a navyše ťa to aj baví? Vyžívaš sa v práci s veľkým množstvom dát? Čítaj ďalej!
Ak ste technicky orientovaný a chceli by ste nazrieť do sveta logistiky táto pozícia Vám umožní spracovávať veľké množstvá dát z logistiky a tak získať prehľad o tom ako to na tomto oddelení funguje.

Náplň práce:

  • Sledovanie transformácie dát medzi systémami SAP a Oracle
  • Zisťovanie príčin vzniknutých problémov a ich riešenie
  • Vytváranie reportov a každodenná práca s dátami
  • Riešenie odchýlok hodnôt faktúr alebo kreditných poukážok a výkonov kontrol systému

Požiadavky

  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka- B2
  • Pokročilá úroveň MS Excel- skúsenosť s VBA výhodou
  • Predošlá skúsenosť so spracovávaním veľkého množstva dát a s prácou v databázach
  • Technicky orientovaný typ

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • Jazykové kurzy
  • Home Office
  • Sick-days
  • Zľavy v partnerských inštitúciách
  • Bonus až do 110% v závislosti od výkonu
  • Extra príspevok na stravné lístky
  • Bonus pri presťahovaní

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Logistika | Administratívny pracovník | Špecialista | Absolvent | Logista | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | Junior | Logistician