pripája sa...

SERVISNÝ TECHNIK - ELEKTROTECHNIK

Lokalita Košický kraj
Platové ohodnotenie 800 - 900 EUR/mes.
Publikované 3 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-21-25236

Ste zanietený elektrotechnik / elektronik? Chcete stabilitu, férový prístup zamestnávateľa, príjemné pracovné prostredie ? V tom prípade ste možno práve Vy ten správny uchádzač, ktorého hľadáme.

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za zabezpečenie bezporuchového a bezpečného chodu výrobných strojov a zariadení
  • Servis elektrických, hydraulických, mechanických, pneumatických porúch - na výrobných strojoch a zariadeniach
  • Navrhovanie zlepšení procesov opráv
  • Zaznamenávanie vykonaných opráv a použitých náhradných dielov do systému

Požiadavky

Požadujeme:
  • SŠ vzdelanie - elektrotechnické
  • Prax na pozícii technika údržby vo výrobnej spoločnosti
  • Znalosť princípov elektrotechniky, mechaniky, pneumatiky, hydrauliky- vítaná
  • Platné osvedčenie podľa §21 / ideálne §22 (ak nemáte platné osvedčenie, môžete si ho obnoviť aj priamo u zamestnávateľa)
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Chuť učiť sa nové veci
  • Aktívny prístup

Benefity

  • Zaujímavý systém benefitov
  • Možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Elektronika | Elektrikár / elektromechanik | Technik | Servis / služby | Údržba | Electrician mechanic