pripája sa...

ŠPECIALISTA TECHNICKEJ PODPORY VÝROBY/PLÁNOVAČ VÝROBY

Lokalita Žilinský kraj
Publikované asi 2 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 5-21-25005

Náš klient Vám ponúka príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii ŠPECIALISTA TECHNICKEJ PODPORY VÝROBY/PLÁNOVAČ VÝROBY!

Náplň práce:

  • Plánovanie výroby pridelených skupín produktov
  • Sledovanie a kontrola správnosti procedúr vo výrobe, ich usmerňovanie
  • Trénovanie výrobných pracovníkov za účelom dosiahnutia maximálneho výkonu a kvality práce
  • Komunikácia s oddeleniami kvality, nákup, výroby, logistiky
  • Evidovanie a trekovanie jednotlivých fáz výrobného procesu, analýza možných rizík a ich predchádzanie
  • Riešenie/komunikácia vzniknutých problémov v oblasti plánovania a výroby ( neskorá dodávka, odstávka linky, nedostatok materiálu atď.)
  • Denná komunikácia s materským závodom v anglickom jazyku

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického smeru
  • Skúsenosť ako plánovač výroby, majster výroby, pracovník technickej prípravy výroby
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Znalosť programu ERP veľkou výhodou
  • Ochota byt denne v úzkej interakcii s výrobou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Logistika | Plánovač | Výroba | Production planner