pripája sa...

Špecialista sieťovej bezpečnosti

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 500 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Dučáková Zuzana
Ref. Č. 1-10-33616

Je tvojím pracovným zameraním sieťová bezpečnosť a zaujímaš sa o novú pracovnú pozíciu? V tom prípade máme možno práve pre teba vhodnú ponuku.

Hľadáme posilu, na pozíciu network security specialist, ktorého náplňou práce bude:

  • Prevádzkovanie a spravovanie firemnej IT bezpečnosti (VPN Gateways, NG-Firewalls) v globálnom IT tíme
  • Implementácia a prispôsobovanie IT bezpečnostných štandardov firmy na sieťových zariadeniach

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:
  • Minimálne 2 až 3-ročnú skúsenosť v oblasti security
  • Skúsenosti s Palo Alto Firewall a Checkpoint Firewall sú podmienkou
  • Znalosti z CCNA, CISM, SIEM výhodou
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka (B2)
  • Vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa technického zamerania

Benefity

  • 13.fixný plat
  • 14. bonusový plat
  • 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov
  • 400 eurový benefit vo forme poukážok
  • Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku
  • 2x home office za mesiac
  • 3x sick days za rok
  • Flexibilná pracovná doba

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Inžinier | Administrátor / správce | Technik | CCNA | Bezpečnosť | Sítě | IT Security Specialist