Špecialista sieťovej bezpečnosti

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 2 500 €
Ref. Č.
1-10-33616

Je tvojím pracovným zameraním sieťová bezpečnosť a zaujímaš sa o novú pracovnú pozíciu? V tom prípade máme možno práve pre teba vhodnú ponuku.

Hľadáme posilu, na pozíciu network security specialist, ktorého náplňou práce bude:

· Prevádzkovanie a spravovanie firemnej IT bezpečnosti (VPN Gateways, NG-Firewalls) v globálnom IT tíme
· Implementácia a prispôsobovanie IT bezpečnostných štandardov firmy na sieťových zariadeniach

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal mať:

· Minimálne 2 až 3-ročnú skúsenosť v oblasti security
· Skúsenosti s Palo Alto Firewall a Checkpoint Firewall sú podmienkou
· Znalosti z CCNA, CISM, SIEM výhodou
· Komunikatívna úroveň anglického jazyka (B2)
· Vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa technického zamerania

Benefity

- 13.fixný plat
- 14. bonusový plat
- 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov
- 400 eurový benefit vo forme poukážok
- Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku
- 2x home office za mesiac
- 3x sick days za rok
- Flexibilná pracovná doba