pripája sa...

ŠPECIALISTA SCADA

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-25061

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii ŠPECIALISTA SCADA.

Vašou náplňou práce bude:

  • Spravovať a prevádzkovať dispečerské riadiace systémy, riadiace a informačné systémy elektrických staníc
  • Riešiť vzniknuté poruchy
  • Opravovať chybné dáta SCADA, aktualizovať databázy
  • Vykonávať úpravy v zostavách systému SCADA podľa požiadaviek užívateľa
  • Spúšťať kontrolné nástroje SCADA, vykonávať diagnostické a profylaktické činností na zariadeniach SCADA systémov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • Skúsenosti v oblasti administrácie databáz a informačných systémov v priemysle
  • Úroveň práce so SCADA na pokročilej úrovni
  • Platný §23 podľa vyhlášky 508/2009
  • Mierne pokročilú úroveň anglického jazyka
  • SŠ/ VŠ vzdelanie technického/ elektrotechnického smeru
  • Základná znalosť programovania v C, C++

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Inžinier | Špecialista | Technik | Programátor | Aplikačný | HW | Obvody | Oživovanie/ spúšťanie | Automatizácia | Rozvádzač | Technický | Silnoprúd | Vysoké napätie | Veľmi vysoké napätie | Database specialist