ŠPECIALISTA REPORTINGU V OBLASTI INVESTIČNÝCH A FINANČNÝCH TRHOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR
Publikované 8 dňami
Kontakt Gašparovič Michal
Ref. Č. 22299

Poznáš pojmy ako BOND, DERIVÁT alebo OPCIA a máš analytické zmýšlanie? Na škole ťa bavilo účtovníctvo ale hľadáš skôr komplexnú prácu a šancu získať obrovské množstvo nových vedomostí? Rozohraj svoju veľkú hru s číslami!

Náplň práce:

  • Spracovanie údajov z oblasti investičných a kapitálových trhov
  • Porovnávanie investičného portfólia klientov
  • Práca s interným systémom a kontrola finančných údajov
  • Komunikácia s účtovným, IT a asset management oddelením
  • Reporting

Požiadavky

Úspešný kandidát musí spĺňať nasledujúce požiadavky:
  • VŠ ekonomického zamerania (financie, bankovníctvo, investície)
  • Znalosť anglického jazyka (C1)
  • Skúsenosť v oblasti financií alebo bankovníctva (min 1 rok)

Benefity

  • Flexibilný pracovný čas
  • Sick days
  • Zľava na MHD
  • Pravidelné tímové podujatia
  • Ročný bonus
  • Environmentálny bonus

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Analýzy | Kontroling | Špecialista | Analytik | Spracovania dát | Excel | Reportovanie | Financial specialist