pripája sa...

ŠPECIALISTA REPORTINGU INVESTÍCIÍ

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 22583

Pre úspešnú zahraničnú spoločnosť hľadáme špecialistu v oblasti investícii. Ak sú ti blízke finančné trhy neváhaj a zašli nám svoje CV, pretože za túto skúsenosť sa vo svojom CV určite hanbiť nebudeš.

Vašou pracovnou náplňou bude:

  • práca s informáciami investičných a kapitálových trhov
  • časté reportingové aktivity a práca s účtovnými dátami
  • porovnávanie trhových stavov
  • analýza investičných dát
  • častá komunikácia s účtovnými a inými oddeleniami
  • komunikácia v AJ

Požiadavky

Mali by ste spĺňať nasledujúce kritéria:
  • vzdelanie v oblasti ekonómie a financií a prehľad v oblasti finančných trhov a investícií
  • skúsenosti v oblasti financií alebo účtovníctva aspoň 1 rok
  • pokročilá znalosť Excelu
  • plynulá komunikácia v AJ
  • analytické zmýšľanie

Spoločnosť Vám ponúk tréningové aktivity, možnosti odborného rastu, finančné bonusy, medzinárodné prostredie a iné.

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Analýzy | Poisťovníctvo | Investovanie | Administratívny pracovník | Účtovník | Analytik | Fakturant | Excel | Kontingenčné tabuľky | Financial analyst